Motorna leđna prskalica AGM 1421 MD
19.990,00 RSD
Motorna leđna prskalica Villager PS 15 E
27.999,00 RSD
Motorna leđna prskalica Villager DM 14 P
27.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager prskalice i atomizeri zamišljeni su tako da pružaju laku i jednostavnu intervenciju i omogućavaju ishranu i zaštitu od bolesti i štetočina za Vaše biljke, preduzimajući odgovarajuće agrotehničke i agrohemijske mere.
Kategorije: PRSKALICE, Prskalice - Benzinske
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne prskalice |
| Težina pakovanja | 12.58 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 1.25 kW |
| Zapremina motora | 42.7 cm³ |
| Broj obrtaja | 7000 rpm |
| Tip prskalice | Atomizer |
| Rezervoar goriva | 1.1 l |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 14 l |
| Domet – prskalice | 6 – 9 m |
| Tip pumpe – prskalice | Potisna pumpa |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
