Akumulatorski set za orezivanje VPS 2 PRIME
25.200,00 RSD
Sekira za cepanje X 25 – XL
9.000,00 RSD
Akumulatorska leđna prskalica VBS 16 Li
13.199,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager prskalice i atomizeri zamišljeni su tako da pružaju laku i jednostavnu intervenciju i omogućavaju ishranu i zaštitu od bolesti i štetočina za Vaše biljke, preduzimajući odgovarajuće agrotehničke i agrohemijske mere.
Kategorija: PRSKALICE
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske prskalice |
| Težina pakovanja | 6.3 kg |
| Brend | Villager |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 8 Ah |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 16 l |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 5 – 6 h |
| Domet – prskalice | 3 m |
| Dužina nastavka – prskalice | 120 cm |
| Radni pritisak – prskalice | 2.7 – 4.0 bar |
| Vreme rada | 360 min. |
– Teleskopski nastavak (120 cm)
– Konusna i dupla mlaznica
– Pokazivač napona
– Tip pumpe: električna prskalica / 60 PSI
– Materijal pumpe: Polipropilen telo pumpe, Viton ventil, Santropen membrana
– Crevo prskanja: ojačano/pleteno PVC
– Palica za prskanje: polipropilen ručica, plastični vrh, podesivi konus/šablonski mlaz
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
