Ručna leđna prskalica Villager Terra 12
2.950,00 RSD
Makaze za grane Fiskars PowerGear X LX98
8.200,00 RSD
Akumulatorska leđna prskalica AGM 16 MBS
5.499,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
AGM prskalice su dizajnirane da korisniku pruže pouzdanost u radu sa svakom predstojećom sezonom. Bilo da je to vaše dvorište ili plastenik, ulaganje u pouzdanu prskalicu višestruko se vraća.
Kategorija: PRSKALICE
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske prskalice |
| Težina pakovanja | 5.78 kg |
| Brend | Agm |
| Napon | 12 V |
| Tip baterije | Ni – Cd |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 8 Ah |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 14 l |
| Radni pritisak – prskalice | 1.5 – 4 bar |
Konusna dizna
– Dupla dizna
– Može se koristiti i kao ručna prskalica
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
