Motorna leđna prskalica Villager DM 14 P
27.999,00 RSD
Metabo P 3300 G Baštenska pumpa 900W
13.800,00 RSD
Motorna leđna prskalica Villager PS 15 E
27.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager prskalice i atomizeri zamišljeni su tako da pružaju laku i jednostavnu intervenciju i omogućavaju ishranu i zaštitu od bolesti i štetočina za Vaše biljke, preduzimajući odgovarajuće agrotehničke i agrohemijske mere.
Kategorije: PRSKALICE, Prskalice - Benzinske
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne prskalice |
| Težina pakovanja | 11.48 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 0.7 kW |
| Zapremina motora | 25.4 cm³ |
| Broj obrtaja | 6500 rpm |
| Tip prskalice | Leđna prskalica |
| Rezervoar goriva | 0.70 l |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 15 l |
| Domet – prskalice | 9 – 12 m |
| Dužina nastavka – prskalice | 50 cm |
| Radni pritisak – prskalice | 0 – 25 bar |
| Tip pumpe – prskalice | Pumpa visokog pritiska |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
