Aparat za pranje pod pritiskom AGM AHW 9020
12.999,00 RSD
Motorna leđna prskalica Villager DM 14 P
27.999,00 RSD
Motorna leđna prskalica AGM 1421 MD
19.990,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Kategorije: PRSKALICE, Prskalice - Benzinske
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne prskalice |
| Težina pakovanja | 12.89 kg |
| Brend | Agm |
| Snaga motora | 2.13 kW |
| Zapremina motora | 41.5 cm³ |
| Rezervoar goriva | 1.2 l |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 14 l |
| Domet – prskalice | 6 – 9 m |
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
